ART / Oil paintings / Oil painting 12555142
nr 1255 5142
Konrad Simonsson
(1843-1911), Sverige
Konrad Simonsson (1843-1911), Sweden. Landscape, signerad K Simonsson, 19th century. Oil on canvas, 46x62 cm,
OIL PAINTING, Landskap, signerad K Simonsson, 1800-tal. Olja på duk, 46x62 cm
Karl Konrad Simonsson, Swedish painter and draughtsman, born 1843, dead 1911.
1000
SEK 1300
Monday May 20 2019
at 20:30:45
700 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Robot)
Konrad Simonsson
Read more about Konrad Simonsson